„POKOT” NA DVD I BLU-RAY!

„Pokot” na DVD i Blu-Ray!, SF TOR „Pokot” na DVD i Blu-Ray!

Miło nam poinformować, iż już 9 sierpnia swoją premierę na rynku wydawniczym będzie miał najnowszy film Agnieszki Holland – „Pokot”. Najnowszą produkcję Studia Filmowego TOR będzie można zakupić wraz z tygodnikiem „Polityka”, a także w kilkunastu wybranych sklepach z ofertą kulturalną. W materiałach dodatkowych do DVD oraz Blu-Ray znalazły się sceny, które nie weszły do filmu. Każda z płyt wydana zostanie wraz z małą książeczką zawierającą podstawowe informacje o dziele i jego twórcach.

Zachęcamy, polecamy!

GALERIA

WIĘCEJ O FILMIE

 

Fundusze Europejskie - Program Polska Cyfrowa
Martin Scorsese - MASTERPIECES OF POLISH CINEMA BIP Kultura na Widoku logo MKiDN
Unia Europejska - Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szanowni Państwo,


Zgodnie z zarządzeniem1 Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 3września 2019 r. z dniem 1 października 2019 r. nastąpiło połączeniepaństwowych instytucji kultury: Studio Filmowe "Kadr", StudioFilmowe "Tor", Studio Filmowe "Zebra", Wytwórnia FilmówDokumentalnych i Fabularnych oraz Studio Miniatur Filmowych.Powstała w wyniku połączenia państwowa instytucja kultury działaod dnia1 października 2019r. pod nazwą Wytwórnia Filmów Dokumentalnych iFabularnych.


W związku z powyższym prosimy aby korespondencje i zapytania kierować do WYTWÓRNI FILMÓW DOKUMENTALNYCH I FABULARNYCH


Poniżej link:


http://www.wfdif.pl/pl/kontakt


[1] ZarządzenieMinistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia3 września 2019 r.wsprawie połączenia państwowych instytucji kultury: Studio Filmowe "Kadr", StudioFilmowe "Tor", Studio Filmowe "Zebra", Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnychoraz Studio Miniatur Filmowych oraz utworzenia państwowej instytucji kultury -Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (opublikowane w Dzienniku Urz. MKiDNpoz 89 z 2019r.).