„ZBLIŻENIA” W GDYNI

Najnowszy film Magdaleny Piekorz pt. „ZBLIŻENIA” zostanie zaprezentowany w Konkursie Głównym 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Do konkursu zakwalifikowanych zostało 13 polskich filmów fabularnych.

Jak powiedziała reżyserka „Zbliżenia”:

„To film o bliskości i jej konsekwencjach. O tym, że nawet najbardziej bliska osoba może być dla nas zagadką. Film o samotności i utracie, a także o tym, ze wielka miłość niesie z sobą także wielkie zagrożenie.” – Magdalena Piekorz, reżyser

Pokaz prasowy rozpocznie się o 11:30 w Multikinie, konferencja prasowa odbędzie się bezpośrednio po pokazie o 12:45. W Teatrze Muzycznym film zostanie pokazany publiczności o godz. 17:00. Oba pokazy odbędą się 17 września 2014 roku. Trzymamy kciuki!

Więcej o filmie »

Fundusze Europejskie - Program Polska Cyfrowa
Martin Scorsese - MASTERPIECES OF POLISH CINEMA BIP Kultura na Widoku logo MKiDN
Unia Europejska - Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szanowni Państwo,


Zgodnie z zarządzeniem1 Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 3września 2019 r. z dniem 1 października 2019 r. nastąpiło połączeniepaństwowych instytucji kultury: Studio Filmowe "Kadr", StudioFilmowe "Tor", Studio Filmowe "Zebra", Wytwórnia FilmówDokumentalnych i Fabularnych oraz Studio Miniatur Filmowych.Powstała w wyniku połączenia państwowa instytucja kultury działaod dnia1 października 2019r. pod nazwą Wytwórnia Filmów Dokumentalnych iFabularnych.


W związku z powyższym prosimy aby korespondencje i zapytania kierować do WYTWÓRNI FILMÓW DOKUMENTALNYCH I FABULARNYCH


Poniżej link:


http://www.wfdif.pl/pl/kontakt


[1] ZarządzenieMinistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia3 września 2019 r.wsprawie połączenia państwowych instytucji kultury: Studio Filmowe "Kadr", StudioFilmowe "Tor", Studio Filmowe "Zebra", Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnychoraz Studio Miniatur Filmowych oraz utworzenia państwowej instytucji kultury -Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (opublikowane w Dzienniku Urz. MKiDNpoz 89 z 2019r.).